Pożyczka na wykończenie domu lub mieszkania

29 mar

Pożyczka na wykończenie domu lub mieszkaniaWiele osób, które marzą o własnym domu czy mieszkaniu, po prostu o zakupie nieruchomości decyduje się na kredyt. Zazwyczaj są to kredyty hipoteczne, które niestety powodują stratę pieniędzy, najczęściej i oszczędności i brak gotówki na przykład na remont, wymarzoną aranżację. Kolejnego kredytu się nie dostanie – co wtedy? Wtedy z pomocą mogą przyjść pożyczki pozabankowe.

Kredyty hipoteczne są to kredyty na zakup nieruchomości, gdzie automatycznie nieruchomość jest zastawem i w przypadku niewywiązania się z umowy kredytowej, zostaje skonfiskowana przez banki i zlicytowana. Obecna sytuacja na rynku nieruchomości zmusza banki do przedstawiania coraz to nowych, korzystniejszych ofert. Aby otrzymać kredyt hipoteczny, należy spełniać szereg warunków kwalifikacyjnych. Ze względu na szeroką ofertę kredytową przedstawianą przez rożne banki, wybór jest urozmaicony, a tym samym daje nam większe prawdopodobieństwo znalezienia oferty, dla której spełniamy wymagania. Przede wszystkim mamy możliwość porównania warunków kredytu i wybrania najkorzystniejszej umowy. Kredyt może w całości pokrywać cenę nieruchomości lub wymaga jakiejś części wkładu własnego. Ponadto do umowy kredytowej możemy dołączyć współspadkobiercę, który pomoże nam w spełnieniu warunków umowy kredytowej. Więcej informacji na temat pożyczek można doczytać na [tej] stronie.

Rankingi pożyczek

Wszystko brzmi pięknie i jest możliwe, ale bank w jakim mamy kredyt nie da nam już kolejnych pieniędzy – wtedy, aby zaaranżować nieruchomość wystarczy udać się po szybie pożyczki, oczywiście pod warunkiem, że będą udzielane przez godne zaufania firmy. Obecne rankingi wskazują na firmy takie jak Vivus, Kasa Stefczyka czy Provident – lider na polskim rynku finansowym.

Pożyczki przez internet – dlaczego warto?

  • minimum formalności
  • pożyczka do 15 tysięcy złotych
  • czasowe zamrożenie spłaty
  • szeroka oferta
  • jasne zasady
  • wniosek online
  • brak ukrytych kosztów
  • szybka decyzja
  • przejrzysta umowa

Zachęcamy do dokładnego sprawdzania ofert, dokładnego czytania umów i oczywiście braku pośpiechu. To najlepszy sposób na to, aby ustrzec się popadnięcia w tak zwaną lawinę długów.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz